P-Grupa Dyskusyjna AND

Wybór niezawodnych plastrów na pęcherze

Home  /  Bez kategorii  /  Wybór niezawodnych plastrów na pęcherze

Plastry na pęcherze oraz różnego rodzaju otarcie marki COMPEED, wykonane są z innowacyjnego materiału hydrokoloidalnego, znacząco przyspieszającego proces gojenia się skóry. Pęcherze do szybkiego i bezproblemowego zagojenia potrzebują stworzenia odpowiedniej warstwy chroniącej, niedopuszczającej do zwiększonego nacisku na dane miejsce, a także wchłaniającej wilgoć z powierzchni skóry i rany.

Polecane plastry na pęcherze

W błyskawicznym tempie eliminują wszelkie ból wywołany przez otarcie wierzchnich części naskórka, dokładnie otaczając zakończenia nerwowe. Przedstawiane plastry na rany i pęcherze przylegają do skóry średnio na dwadzieścia cztery godziny, co jest rozwiązaniem wydajnym i gwarantującym pełen komfort stosowania.

Nasz rewelacyjne plastry przyspieszające gojenie i ochraniające pęcherze przed pęknięciem rekomendowane są również w celach profilaktycznych, aby zapobiegać takim sytuacjom. Gdy dużo chodzimy w trakcie i posiadamy tendencje do powstawania takich przypadłości warto zaopatrzyć się w plastry o takiej charakterystyczne, niezwykle skuteczne i bezpieczne. Aby sprostać oczekiwaniom stawianym przez klientów, wprowadziliśmy na rynek kilka modeli plastrów: na pęcherze średnie, wąskie, plastry na piętę, sztyft przeciw pęcherzom o nowoczesnej formule czy plastry przeciw pęcherzom z Aloe Vera – w wersji małej. Wierzymy, iż tak różnorodna propozycja pozwoli na szybkie dopasowanie naszych produktów do potrzeb, nawet najbardziej wymagających klientów, niezależnie od ich wieku i trybu życia.

Dowiedz się więcej o plastrach na pęcherze: https://www.compeed.pl/ochrona-stop/plastry-na-pecherze


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *